O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, który wspierają doświadczeni i wykwalifikowani: coache, psycholodzy i doradcy. Tylko pewna drużyna, potrafi sprawić zadowolenie klienta.

Nasza historia rozpoczęła się w roku 2011, kiedy powstała idea stworzenia zespołu Mental Wings. Na początku skupiano się na klientach z okolic miasta Olpe w Niemczech, gdzie założono Instytut Mental Wings. Z szybkim rozwojem i powiększaniem zespołu, działalność rozszerzała się na kolejne niemieckie miasta. Obecnie, firma rozwija się prężenie na terenie Polski pod nazwą Mental Wings Polska. Coraz więcej osób korzysta z w pełni profesjonalnych usług coachingowych.

Gdzie pracujemy? Naszym celem jest najwyższy komfort klienta, dlatego oferujemy spotkania u klienta. Oczywiście na życzenie, jest możliwość indywidualnego spotkania w głównej siedzibie Mental Wings Institut.

Daniel Becker

Certyfikowany Coach, Trener Mentalny. Odwiedzając warsztaty i szkolenia na wielu uczelniach na terenie Niemiec. Nabywał wiedzę oraz umiejętności, szkoląc się od najlepszych trenerów w europie. Od 12 lat w branży coachingowej. Współpracuje z wieloma firmami w Polsce oraz w Niemczech. Pomysłodawca i założyciel Instytutu Mental Wings Deutschland oraz Mental Wings Polska.

Damian Czopczyc – Wiceprezes

Doradca oraz Coach z 5-letnim doświadczeniem w branży. Współtwórca Mental Wings Polska. Od lat prowadzi wykłady motywacyjne, koordynuje pracę coachów — doradców współpracujących z Mental Wings na terenie Polski oraz Niemiec.

Email: damianczopczyc@mentalwings.pl

Osiągnięcia

1
Firm

Które przeszkolono od roku 2018

1
Klientów

Nowych klientów w 2019

1
Konsutlacji

W ciągu ostatnich 6 miesięcy

Nasze cele

1
Miast

Gdzie Mental Wings Polska będzie funkcjonować

1
Coachów

Planujemy zatrudnić do roku 2020

1
Konsutlacji

Planowane w 2020 roku

Close Menu